Máte otázky? Volajte 035/642 10 86

Vzduchotechnika

Nachádzate sa tu

Obsah pripravujeme, navštívte túto stránku neskôr.


Čistý vzduch je pre kvalitu života a pre celkovú pohodu úplne zásadné. To platí najmä v nových domoch s kvalitnou izoláciou. Preto Vám ponúkame domácu čističku vzduchu Daikin MCK75J, ktorá dokáže vo vašom domove či kancelárii zabezpečiť zdravé a komfortné prostredie.

Prečo potrebujeme v miestnosti čerstvý vzduch?

V dnešnej dobe sú predpisy v stavebníctve oveľa prísnejšie a volajú po kvalitnejších izoláciách. Okná s dvojitým či trojitým sklom, tesnenia okien a dverí a silnejšej strešnej izolácii = zvýšená energetická účinnosť našich domov. Na druhej strane tieto opatrenia bránia prúdeniu čerstvého vzduchu do budovy, čo môže mať za následok:

Zvýšené riziko alergií

Zotrvávanie zápachov v miestnostiach po dlhšiu dobu

Suchý vzduch môže spôsobovať problémy

Suchý a teplý vzduch vo vnútri dnešných, veľmi dobre izolovaných budov má veľmi často tiež nízku vlhkosť, a to môže prispieť k dehydratácii organizmu, ktorá môže mať nepríjemné vedľajšie účinky = sucho v hrdle, dráždivý kašeľ či pálenie očí.
Kombinácia čistenie a zvlhčovanie vzduchu
Daikin MCK75J Ururu je výkonný systém čistenia vzduchu, ktoré odstraňuje zo vzduchu škodlivé látky a spoločne so zabudovaným zvlhčovačom zabezpečuje nepretržitý prívod čerstvého vzduchu, ktorý je zdravší a pre dýchanie príjemnejšie.


Ako pracuje zvlhčovanie vzduchu?
Čistička vzduchu Daikin Ururu a systém zvlhčovania vzduchu obsahuje tenkú štvorlitrovú nádobu, z ktorej prúdi voda do zásobníka. V zásobníku je umiestnené špeciálne navrhnuté vodné koleso, ktoré vďaka otáčaniu čerí hladinu vody, a tým sa vodné kvapky dostávajú ďalej na filter. Vzduch prechádza filtrom, a túto vlhkosť absorbuje, potom sa vracia do miestnosti zvlhčený, a tým vytvára komfortné, prirodzené prostredie v miestnosti.

Ako pracuje čistenie vzduchu?
1. Hrubší filter obsahujúci katechín zachytáva veľké prachové častice a zvieraciu srsť.
2. Aktívny filter s biologickými protilátkami odstraňuje zo vzduchu vírusy.
3. Plazmový ionizátor dodáva prachu a peľom kladný náboj, a tie sú potom odstraňované záporne nabitým prachovým filtrom.
4. Streamer rozkladá chemické látky, ako sú napr. Pachy a formaldehydy, na neškodné vedľajšie produkty.
5. Streamer tiež podporuje fotokatalytickú reakciu na povrchu fotokatalytického filtra s apatitom titánu, ktorý odstraňuje baktérie a vírusy.
6. Deodorizačný katalyzátor potom rozkladá pachy."


 

Cenová ponuka

Nechajte si vypracovať ponuku presne na mieru podľa Vaších predstáv a my Vám ju zašleme a Váš e-mail

Mám záujem o ponuku